Східно-Європейська школа остеопатії

 • +38 (095) 870-33-33
 • osteoukr@ukr.net
 • Київ, метро Васильківська, вул. Васильківська, 34, БЦ TP Centre, каб. 216-г

Київ. М’язово-фасціальні ланцюги в остеопатії

Всеукраїнська громадська організація «ОСТЕОПАТІЯ УКРАЇНА»
Східно — Європейська школа остеопатії


М’язово-фасціальні ланцюги в остеопатії. Семінар у Києві


      Пориньте у таємничий світ фасцій.

      Фасціальні техніки відносяться до великої групи технік остеопатії, що використовують у своїй роботі принципи місцевої тканинної перебудови.

Більшість фасціальних технік остеопатії – це непрямі техніки впливу на тканини, під час яких рука остеопата рухається у бік ушкодження (рестрикції), у бік свободи руху. Однак, можливе й комбінування фасціальних технік, коли спочатку остеопат-оператор виходить на натяг фасції в якомусь прямому напрямку і прямує в бік ослаблення натягу, в якомусь додатковому непрямому напрямку. Подібна різноспрямована робота змушує фасцію проходити внутрішню перебудову та зрештою розслаблятися.

      У чому практична цінність знань про м’язово-фасціальний ланцюг, про передню і задню прямі системи? Якщо фахівець розуміє біомеханіку та вертебро-вісцеральні взаємозв’язки, він може побудувати роботу зі своїми клієнтами, що дозволяє отримувати більш швидкі та безпечні результати. Уявіть собі, що ви тренуєте кілька м’язів як один, домагаючись за один сеанс опрацювання всього м’язового ланцюга. Скорочується час досягнення мети. Зберігається збалансованість тіла. Зникає біль.


Запрошуємо пройти навчання на семінарі всіх фахівців фітнес-індустрії, всі необхідні анатомічні особливості та знання включені до програми. Освоїти всі техніки даного семінару зможуть фахівці будь-якого рівня підготовки та будь-якого напряму роботи з тілом.

Програма семінару «М’язово-фасціальні ланцюги в остеопатії» м. Київ:
 1. Анатомія, будова та функції м’язово-фасціального ланцюга.
 2. Фізіологічна потреба тіла в м’язово-фасціальному ланцюгу для життя.
 3. Задній поверхневий м’язово-фасціальний ланцюг і передній фронтальний м’язово-фасціальний ланцюг.
 4. Будова. Функція. Взаємовідношення. Роль цих ланцюгів у розвитку кіфозу грудної клітини, шпори п’яти, люмбаго, остеохондрозу тощо.
 5. Діагностика Способи корекції та лікування. Ключі до ланцюгів.
 6. Бічні та глибинний м’язово-фасціальний ланцюги. Будова, функція, взаємовідношення. Роль ланцюгів у розвитку поздовжньої плоскостопості, коксартрозу. Х та О образна деформація ніг.
 7. Порушення дихання. Вплив глибинного м’язово-фасціального ланцюга на діяльність інших ланцюгів. Діагностика. Способи корекції та лікування. Ключі до ланцюгів.
 8. Спіральний та функціональний м’язово-фасціальний ланцюги. Будова. Функція. Взаємовідношення. Роль ланцюгів у розвитку люмбоішіалгії, поперечної плоскостопості та вальгусної деформації 1 пальця стопи, деформації таза та грудної клітини.
 9. Діагностика Способи корекції та лікування. Ключі до ланцюгів.

З точки зору функціональної остеопатії, для виконання опорних та захисних функцій фасції об’єднуються у фасціальні ланцюги. При перевищенні певного рівня навантаження, фасції втрачають свої механічні функції та еластичні характеристики, з «ланцюгів захисту» перетворюються на «ланцюги ураження». Ці погляди добре описані у таких джерелах: С. Паолетті «Фасції», Л.Бюске «М’язові ланцюги» та в роботі Томаса Майєрса «Анатомічні поїзди». Практичне використання цих знань, а також досвід практикуючого остеопату з діагностики, і тільки робочої техніки, повною мірою, Ви отримаєте на даному семінарі.


Вартість семінару — 8000 грн.


Семінар проводить:

Роман Єрохов (D.O., Ph.D.) — доктор остеопат, спеціаліст з психосоматики та гіпнотерапії, директор центру остеопатії «Osteolife», міжнародний лектор.

Місце проведення:

Київ, БЦ TP Centre, вул. Васильківська, буд. 34, каб. 216-г

У вартість програми входить:

— каво-паузи
— методичні матеріали
— офіціальний сертифікат

Записатися на навчання:

Кількість місць в групі обмежена!
Попередній запис обов’язковий!
+38 (095) 870-33-33 Віра


Зв'язатися з нами