Київ. Сполучнотканинна техніка Е. Діке
Всеукраїнська громадська організація “ОСТЕОПАТІЯ УКРАЇНА”
Східно – Європейська школа остеопатії
Сполучнотканинна техніка Е. Діке
Тренінг у Києві
У 1889 р. англійські лікарі Хед і Маккензі встановили співвідношення між захворюванням внутрішнього органу та шкірою. Вони зробили твердження, що та сама хвороба впливає на шкірний ділянку, роблячи його дуже чутливим.
Сполучнотканина техніка, її ще називають «Чудова техніка», була розроблена німецьким фізіотерапевтом Елізабет Діке в 1929 році, суто емпірично. Це було з ангіопатією її ноги. Елізабет мучили сильні болі в нозі, нога була холодна, як крига. З’явилася загроза гангрени та втрати кінцівки. Роблячи специфічний самомасаж в області крижів і скупчення сполучної тканини на нозі, вона через місяць досягла стійкої ремісії, а через рік болю залишили її. Також зникли ряд захворювань, таких як: хронічний гастрит та гепатит, ниркова коліка.
З 1960 року наукове дослідження для теоретичного обґрунтування даної техніки було розвинене та застосоване на практиці в ІНСТИТУТІ СПОЛУЧНО-КАРТНОЇ ТЕРАПІЇ Е. Діке в Брюсселі. Доктор Клейн та Мель Хендрікс (фізіотерапевт) удосконалили цю техніку, властивості якої були доведені науковим чином.
Основи невральної терапії:
- Будь-який орган може передавати свій хворобливий стан на периферію тіла через нервові рефлекторні шляхи у відповідних метамерах (зональних сегментах).
- Метамер – це ділянка тіла, іннервація якого забезпечується своїм відділом спинного мозку за допомогою нервових волокон, від їх з’єднання до маленької ділянки тканини, яку він іннервує.
- Невральна терапія впливає на периферію тіла, щоб досягти хворий орган, впливаючи на його нервові закінчення.
Tехніка виконання:
- Подушечками середнього та безіменного пальців робляться рухи натискання та розтягування шкіри, викликаючи таким чином нервовий імпульс.
- Через вегетативну іннервацію відбувається вплив на всі функції організму та на вегетативні регуляторні центри.
- Через спинномозкову іннервацію впливає на шкіру, а через неї на всі ділянки метамер, а також на поверхневі нервові центри (з огляду на структуру нервової системи).
Ці техніки впливають на:
- довгастий мозок: де знаходиться судинно-моторний центр, а також центри, що регулюють внутрішні органи та центри дихання;
- проміжний мозок: тут розташовується регулятор кровопостачання та відбувається регуляція білка, цукру, жирів, метаболізму води, сну;
- кору мозку та сірий бугор, де знаходиться гіпофіз, вегетативна нервова система та ендокринна система.
Сполучнотканинні техніки Діке застосовують при:
- остеохондрозі, радикуліті, ішіасі,
- протрузіях і грижах міжхребцевого диска,
- артрозах,
- захворюваннях внутрішніх органів: назофарингіт, хронічний гастрит, ентерит, холецистит, панкреатит, коліт тощо,
- хронічному психоемоційному стресі, неврозах, депресивних станах.
Цій техніці рідко хто навчає, і ви можете опанувати її в нашій школі. Вона підійде будь-якому мануальному фахівцю. Це потужний цілющий інструмент у вашому арсеналі. Ви навчитеся визначати в якій системі організму, чи окремому органі проблема, та працювати з цим.
Вартість треніну – 7000 грн.
Денис Тихий — фізіотерапевт, остеопат, закінчив остеопатичну Школу остеопатії Алена Берднарда Гаррідо (Франція).
Київ, БЦ TP Centre, вул. Васильківська, буд. 34, каб. 216-г
– каво-паузи
– методичні матеріали
– офіціальний сертифікат
Кількість місць в групі обмежена!
Попередній запис обов’язковий!
+38 (095) 870-33-33 Віра