Східно-Європейська школа остеопатії

  • +38 (095) 870-33-33
  • osteoukr@ukr.net
  • Київ, метро Васильківська, вул. Васильківська, 34, БЦ TP Centre, каб. 216-г

В Києві відбулась перша в Україні конференція по остеопатії

Відбулася перша конференція з теми розвитку остеопатії в Україні

 

В конференції взяли участь: голова громадської організації «Остеопатія Україна», директор Східно-європейської школи остеопатії Роман Єрохов, фахівець з мануальної терапії Дніпропетровського медичного інституту традиційної і нетрадиційної медицини, голова регіонального товариства мануальних терапевтів Олександр Шитіков, лікар-остеопат з міста Чернівців Юрій Кінаш, доктор остеопатії з Росії Констянтин Шарапов, лікарі-остеопати з міста Києва Наталія Компанець та Віталій Родін, а також лікарі-остеопати з Білорусії, Єстонії та інших країн та міст України.

 

Метою конференції є популяризація остеопатії

 

Як розповів голова громадської організації Остеопатія Україна, директор Східно-європейської школи остеопатії Роман Єрохов, в Європі остеопатія розвивається як альтернативний метод лікування на рівні з офіційною медициною.

     «В Європі розвитком остеопатії займаються лікарі, які лікують нетрадиційними альтернативними методами. В Україні остеопатія притримується європейських принципів лікування. В нас є Східно-європейська школа остеопатії, яка тільки розпочинає розвиватися в Україні», – розповів Роман Єрохов.

     За його словами, конференція по остеопатії в Україні проводиться вперше.
«В нас є Асоціація остеопатії, де ми навчаємо спеціалістів, які цікавляться не традиційними альтернативними методами лікування. Навчання проводиться у таких містах як Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Київ, Чернівці. Лікарі остеопати в подальшому будуть працювати по різних містах України», – розповів голова громадської організації «Остеопатія Україна».

     Крім того, Роман Єрохов зазначив, що остеопатія – це більше як профілактичний напрям лікування. «Остеопатія – це той метод, який може допомогти лікувати людину завдяки дотику», – додав він.

У свою чергу, лікар-реабілітолог, остеопат з міста Києва Віталій Родін розповів про захворювання з якими звертаються пацієнти до остеопатів.

     «Проблеми бувають різні. Це і біль в спині, шиї, рук, ніг, головний біль, а також жінки приходять з порушеннями менструального циклу. Також бувають випадки, що у малих дітей бувають різні проблеми», – зауважив Віталій Родін. Крім того, Віталій Родін розповів, що в США вагітні жінки записуються на прийом до остеопатів.

     «Не знаю як у нас, але в США прийнято, що вагітна жінка, яка ще носить дитину записується на прийом до остеопата. Коли вона народить дитину, її приносять на огляд остеопату, щоб виявити чи є якісь відхилення від норми. В нас це вже є, але дуже мало людей не знають про остеопатію. Краще відкорегувати порушення у дитини з малого віку. Адже руками остеопат може відчути, що не так, і відкорегувати порушення у дитини, щоб вона могла розвиватися нормально», – розповів лікар-остеопат.

На запитання, чи можна допомогти людям, які перенесли інсульт, лікар остеопат зазначив: «Можна відкорегувати їх частини тіла так, щоб вони більш впевнено себе почували, надійно стояли на ногах. Так як людина страждає, половина тіла не працює майже. В тілі відбуваються багато порушень, які тільки ускладнюються, якщо їх не усунути», – наголосив Віталій Родін. Крім того, він підкреслив, що основною метою конференції є обмін досвідом.

     «У конференції взяло участь багато людей, які працюють в різних напрямках. Є дуже багато спеціалістів, які розвиваються, і сьогодні готові поділилися своїм досвідом та методикою лікування. Такі конференції необхідно проводити частіше. Також дуже хотілося б, щоб остеопатія в Україні розвивалася на державному рівні, щоб вона була визнана в державі, і щоб люди більше знали про це лікування», – резюмував Віталій Родін.

     Довідка: Остеопатія – система альтернативної медицини, яка лікує не хворобу, а її причину. Остеопатію вирізняє перш за все системний підхід до людського тіла, його сприйняття як єдиного цілого. Порушення структурно-анатомічних співвідношень між органами та частинами тіла, в остеопатії вважаються першопричинами більшості захворювань.

Інформаційне агентство “Центр новин”
http://centernews.com.ua


Зв'язатися з нами