Східно-Європейська школа остеопатії

  • +38 (095) 870-33-33
  • osteoukr@ukr.net
  • Київ, метро Васильківська, вул. Васильківська, 34, БЦ TP Centre, каб. 216-г

Вісцеральна остеопатія

1

 

Вісцеральна остеопатія навчання в Києві

Вісцеральна остеопатія – це напрям у діагностиці та терапевтичному лікуванні функціональних порушень у системах органів та передбачає мануальний та м’який вплив на внутрішні органи.

Вісцеральна остеопатія заснована на точному та м’якому мануальному впливі, з метою стимулювати нормальну рухливість, тон та рухливість внутрішніх органів та їх сполучної тканини. Ці ніжні маніпуляції можуть потенційно покращити функціонування окремих органів, систем органів та структурну цілісність всього тіла. У зв’язку з делікатною і часто високою дратівливістю внутрішніх органів ніжна точно спрямована сила дає кращі результати. Як і з іншими методами остеопатії, які впливають на тіло глибоко, вісцеральні маніпуляції застосовують лише для надання допомоги внутрішнім силам організму. У зв’язку з цим, навчені лікарі можуть бути впевнені у сприятливому впливі на організм, замість додавання нових ушкоджень та дезорганізацію.
В СЄШО Вісцеральна остеопатія поділяється на 4 семінари (умовний поділ для простоти вивчення систем органів)
Висцеральная остеопатия- 1:органы грудной полости. Киев
Висцеральная остеопатия- 2:органы брюшной полости. Запорожье
Висцеральная остеопатия-3: органы малого таза. Киев
Висцеральная остеопатия- 4: сердечно-сосудистая и эндокринная системы. Одесса

Ми не вчитимемося лікувати хвороби. Ми будемо усувати їхню причину, і хвороби підуть самі.

Вісцеральна остеопатія дозволяє усувати багато хронічних патологічних станів (холецистити, гастрити, коліти тощо) на рівні черевної порожнин. Так само вісцеральна остеопатія сприятливо впливає на роботу урогенітальної сфери, допомагаючи багатьом жінкам позбутися хронічних хворобливих процесів на рівні матки, труб та яєчників, а чоловікам відновити потенцію та позбутися хронічних запальних процесів у простаті.

Вісцеральна остеопатія навчання в Україні

 

2


Зв'язатися з нами